ośrodek wczasowy

Ośrodek wczasowy w Borach.
Tucholskich. Sala weselna.

(58) 582 - 13 - 26
600 311 797

Oferta weselna.

Sala weselna do wynajęcia - cenę ustalamy indywidualnie.

Najważniejsze chwile Państwa życia wymagają wyjątkowej oprawy. Doskonała sala weselna, profesjonalna i miła obsługa, smakowita gastronomia i perfekcyjnie przygotowane dekoracje to tylko nieliczne elementy, jakie przygotował dla Państwa Dom Weselny Jubilat . Każdego klienta traktujemy indywidualnie, w pełni dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Naszą specjalnością jest organizacja:

  • przyjęć weselnych
  • chrzcin
  • komunii
  • imprez firmowych
  • rozmaitych imprez okolicznościowych

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie organizowane przez nas przyjęcia weselne były długo i mile przez Państwa wspominane. Jesteśmy dumni mogąc uczestniczyć w Państwa szczęściu i w najważniejszych chwilach życia.

Podobnie jak Państwo, rzetelnie przygotowujemy się do każdego przyjęcia weselnego, aby wystrój, obsługa, a także proponowane przez nas potrawy, sprostały Waszym wysokim oczekiwaniom. Organizujemy przycięcia weselne, które z całą pewnością zachwycą Państwa wspaniałym klimatem oraz atmosferą.

Wakacje OcypelWakacje OcypelWakacje OcypelWakacje Ocypel

Sala weselna, w której odbędzie się Państwa przyjęcie to  przestronne wnętrze, bez problemu mieszczące nawet do 120 osób. Z całą pewnością zachwyci Państwa jej dopracowany wystrój, będący efektem przemyślanych i doskonale wykonanych prac. Sala na wesele Jubilat to miejsce wyjątkowe, zaprojektowane w niezwykle ergonomiczny i funkcjonalny sposób, ułatwiający komunikację pomiędzy poszczególnymi częściami pomieszczenia.

Dzień Waszego Ślubu jest jednym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu i w życiu Waszych bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni jeżeli wybierzecie Państwo Dom weselny Jubilat  jako miejsce Waszego Wesela. Ośrodek Wczasowy Jubilat  ze swoim wyjątkowym klimatem i lokalizacją w sercu Borów Tucholskich  - jest idealnym miejscem dla takich uroczystości.

Na wszelkie pytania dotyczące organizacji wesel oraz innych imprez okolicznościowych chętnie odpowiemy pod numerem 508 308 675.

Chcielibyśmy sprostać oczekiwaniom Naszych Klientów dopasowując indywidualne menu w cenie od 120zł - 180zł.

Przy organizacji przyjęcia weselnego oferujemy Naszym Klientom:

- Duży domek dla Państwa Młodych-gratis

- Niespodzianka

NUMER KONTA WPŁAT WESELNYCH Bank Spółdzielczy Lubichowo 44 8341 0000 0000 1674 3000 0010

 
Copyright © 2010 by Jubilat Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy